ZHECHI(ZC) buvo įkurta 2011 m., yra profesionalių namų, išmaniųjų jungiklių sieninių jungiklių ir lizdų, temperatūros valdiklių, saulės elektros gaminių, nuolatinės srovės grandinės pertraukiklio, nuolatinės srovės SPD, DC SAUGIKLIŲ, vandeniui atsparios dėžutės, kombainų dėžučių profesionalas.


Šiuo metu ZHECHI buvo eksportuojama į JAV, Prancūziją, Australiją, Italiją ir kitas daugiau nei 20 šalių ir regionų. Mūsų įmonė daugiausia dėmesio skyrė moksliniams tyrimams ir plėtrai bei inovacijoms, yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią išmanųjį jungiklį.


Mūsų įmonės plėtros vizija: nuolat diegdami naujoves ir tobulėdami esame įsipareigoję tapti geriausiu išmaniųjų jungiklių gamintoju, kad pasiektume puikų klientų, darbuotojų ir akcininkų abipusio pasitenkinimo tikslą ir skatintume tapti vertingiausia šios srities įmone. ir galiausiai tapo visame pasaulyje žinomu prekės ženklu.Mūsų įmonė žada: priimtinos kainos, trumpas gamybos laikas ir patenkinamas aptarnavimas po pardavimo. Abipusis tobulėjimas, abipusė nauda. Paimkite valdymo idėją ir paslaugų principą „Pirmiausia kokybė, klientas, pirmiausia paslauga, priimtina kaina“, mūsų įmonė pelnė daugelio klientų palankumą. kviečiame klientus bendradarbiauti su mumis tiekiant pavyzdžius, brėžinius ar formas.