Elektros jungiklis

Gyvenamosios paskirties įjungimo/išjungimo lemputės elektros jungiklis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų; smūgiams atsparus polikarbonatas termoplastinis ir tvirtas plienas. Rėmo matmenys: 3,65†A x ,88†P x .96†, Seklus korpuso dizainas tinka standartinėms jungties dėžėms. Įstumiami ir šoniniai laidai (tik variniai). Nulūžusios gipso ausys. Įžeminimo varžtas Tinka namams, daugiabučiams namams, butams ir daugeliui komercinių patalpų, kuriose reikalingi tik elektros jungikliai, pavyzdžiui, biurams, mokykloms, parduotuvėms, parduotuvėms, restoranams, viešosioms patalpoms ir viešbučiams. Naudokite su ENERLITES perjungimo plokštėmis, kad geriausiai atitiktų ir spalvą. Dalies numeriai 8811-W arba 7711 nerūdijantis plienas.

Esame profesionalus elektros jungiklių ir kištukinių lizdų gamintojas nuo 1988 metų. Mes specializuojamės gaminant sieninius jungiklius, kištukinius lizdus (vokiečių, prancūzų ir italų standartus), svirties jungiklius, mikro jungiklius ir kitus prietaisų jungiklius. Mūsų gamykla užima daugiau nei 10000 kvadratinių metrų plotą, joje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

Dauguma mūsų elektros jungiklių ir lizdų turi VDE patvirtinimą, kiti turi NF, SEMKO ar kitus sertifikatus. Turime savo laboratoriją, kurioje visi gaminiai atlieka testus pagal VDE reikalavimus. Visi rėmai yra atsparūs ugniai 850ºC. Kalbant apie lizdus, ​​minimali ištraukimo jėga gali siekti 400 g. Taip pat turime automatines dirbtuves, kurios užtikrina, kad visos detalės būtų vienodos kokybės.

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Elektros jungiklis ir yra vienas iš Elektros jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Elektros jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.