Tuya Smart Switch

„Tuya“ išmaniojo jungiklio pritaikymas: suderinamas su beveik bet kokio tipo apkrova, pvz., kaitrinėmis, fluorescencinėmis ir LED lemputėmis. Tinka gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms, namams, biurams, verslo pastatams, oro uostams, mokykloms, viešiesiems tualetams, ligoninėms ir viešbučiams.

Jutiklinis valdymas Tuya Smart šviesos jungiklis yra su talpiniu jutikliniu valdymu, įjunkite / išjunkite šviesą vienu prisilietimu. Naujas dizainas su įbrėžimams atsparaus stiklo plokšte, suteikia geriausią išvaizdą, kad būtų derinamas su bet kokiu sienų dizainu. Grūdinto stiklo jutiklinio ekrano dizainas, 100 ms jutiklinio atsako greitis, pažangi lietimui jautri technologija.

Programos nuotolinio valdymo pultas Atsisiųskite nemokamą programėlę „Smart Life“ į savo arba išmanųjį telefoną, valdykite šviesą ar kitus prietaisus naudodami „Smart Life“ programą iš bet kur. Atitinka JAV / CA sieninių jungiklių reglamentus, pakeiskite kelis jungiklius tik sklandžiai. Montavimui reikalingas neutralus laidas. Pateikite greito diegimo vadovą, kad įsitikintumėte, jog žingsnis po žingsnio lengva įdiegti. Valdymas balsu Tuya išmanusis šviesos jungiklis Puikiai suderinamas su Alexa, Google Assistant valdymui balsu. Jums nereikia ieškoti jutiklinio skydelio, kai rankos kažką laiko arba ruošiatės.

Pasitenkinimo garantija Tuya išmanusis jungiklis CE patvirtintas saugos ir kokybės užtikrinimui, saugus naudoti. Siūlome jums 100% nerizikingo pasitenkinimo garantiją, kad galėtumėte drąsiai pirkti. Jei su jungikliu iškyla kokių nors problemų, pakeičiame arba grąžiname visas lėšas.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Tuya Smart Switch ir yra vienas iš Tuya Smart Switch gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Tuya Smart Switch. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.