DC kombainerio dėžė

Didelio masto PV tinklo prijungtoms elektros energijos gamybos sistemoms, siekiant sumažinti ryšį tarp PV modulio ir keitiklio ir palengvinti techninę priežiūrą, kad būtų padidintas patikimumas, tarp PV modulio ir keitiklio paprastai reikia pridėti nuolatinės srovės šynų įrenginį. Mūsų įmonės PV masyvo žaibo apsaugos DC kombainų dėžė yra sukurta taip, kad atitiktų šį reikalavimą ir gali būti sukurta kaip pilnas PV energijos generavimo sistemos sprendimas su PV keitiklio produktais. Naudodamas nuolatinės srovės PV kombinatoriaus dėžutę, vartotojas gali įdėti tam tikrą skaičių tų pačių specifikacijų PV modulių į serijinį PV modulį pagal keitiklio įvesties nuolatinės srovės įtampos diapazoną, o tada keletas serijinių PV modulių prieiti prie PV masyvo žaibo apsaugos dėžutės. Patogu palengvinti keitiklį per žaibo apsaugos įtaiso ir grandinės pertraukiklio išvestį.

ZHECHI sudarė skirtingą techninę komandą ir projekto narius: nuolatinės srovės komponentus saulės sistemai (pvz., nuolatinės srovės grandinės pertraukiklį, nuolatinės srovės izoliacinį jungiklį, nuolatinės srovės viršįtampio apsaugą, keitiklius, nuolatinės srovės jungiklio dėžę ir kt.), elektros paskirstymo sistemas statybų pramonei (pvz., ATS, MCB, MCCB ir kt.). Užbaigtas perėjimas nuo kintamosios srovės sistemos prie nuolatinės srovės sistemos ir praturtino įmonės gaminių asortimentą. „Suntree“ pažymėjo, kad yra pirmasis klientų aptarnavimo centrų pasirinkimas. nuo pirmojo patikrinimo iki gamyklos mėginių ėmimo patikrinimo, po vieną vietoje. Kad galėtume gerai įsivaizduoti kiekvieną produktų partiją pagal faktinę klientų situaciją. Atitinkami aplinkos bandymai užtikrina, kad produktai būtų tinkami patekti į rinką.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje DC kombainerio dėžė ir yra vienas iš DC kombainerio dėžė gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią DC kombainerio dėžė. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.