Temperatūros reguliatorius

Skaitmeninis programuojamas šildymo kambario temperatūros valdymo termostatas.

Skaitmeninis temperatūros reguliatorius skirtas grindų šildymo sistemai su 7 dienų, 6 periodų laiko programa. Modeliai yra su NTC jutikliu, kuris aptinka aplinkos ir grindų temperatūrą ir atlieka valdymą, palyginti su nustatyta temperatūra. Rankinį, laiko programą ir laikinąjį režimą galima bet kada perjungti paspaudus atitinkamus klavišus. Dvigubo jutiklio funkcija, gali atlikti ir aplinkos, ir šildymo prietaisų temperatūros jutimą, kad įjungtų / išjungtų įrenginius, kad įsitikintų, jog jie veikia tinkamai, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, patikimumas ir taupoma energija.

Skaitmeninis temperatūros valdiklis yra atskiras mikroprocesoriaus termostatas su LCD ekranu. Termostatai yra skirti valdyti kambario temperatūrą įjungiant/išjungiant ventiliatoriaus kojelių blokus (su motoriniais vožtuvais arba be jų), oro sklendę arba elektrinius šildymo šildytuvus, vėsinimo ir vėdinimo programos. Jis gali tikrinti aplinkos temperatūrą per vidinį arba išorinį NTC jutiklį. Palyginus aplinkos kambario temperatūrą su nustatyta temperatūra, jis gali valdyti vožtuvą, kad pasiektų patogią ir pastovią temperatūrą.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Temperatūros reguliatorius ir yra vienas iš Temperatūros reguliatorius gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Temperatūros reguliatorius. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.