Elektros prailginimo lizdas

Visi mūsų elektros ilgintuvai buvo kruopščiai parinkti ir yra tokie patys kaip paveikslėlyje, kurį matote mūsų parduotuvėje. Mes jau leidžiame gaminio spalvai kiek įmanoma būti tikroviškesnėms, tačiau dėl monitoriaus spalvų klaidos ji daugiau ar mažiau skiriasi. Bet tikrai gaminio forma yra tokia pati kaip paveikslėlyje.

Elektros prailginimo lizdo savybės: 100% visiškai naujas maitinimo juostos ilgintuvo lizdas
Lengvas ir paprastas naudoti. Medžiaga: PP Ugniai atsparus apvalkalas, varis. Nominali įtampa: AC250V
Nominali srovė: 16A. Išvesties prievadas: 3/4/5/6 lizdai. Spalva: balta+raudona .Maitinimo laidas: 1,5m. Jungiklis: Taip

Elektros prailginimo lizdas pagamintas iš patvaraus plastiko ir aukštos kokybės varinės juostos, integruota varinės juostelės konstrukcija užtikrina stabilų ir greitą energijos tiekimą, sumažina šilumos generavimą ir užtikrina saugų energijos suvartojimą. Saugos durelės lizdo viduje gali labai sumažinti galimą saugos riziką, kylančią prisilietus lizdą vaikai ir gyvūnai.

Kompaktiškas ir lengvas lizdo adapteris gali būti naudojamas kuprinėje / portfelyje, taip pat labai tinka namams, biurams, kelionėms, pramogų centrams ir vietovėms, kur reikia prijungti kelis įrenginius. Didelė galia atitinka skirtingus energijos poreikius, įskaitant kelių įrenginių naudojimą vienu metu, todėl jūsų gyvenimas ir darbas tampa lengvesni ir efektyvesni.

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Elektros prailginimo lizdas ir yra vienas iš Elektros prailginimo lizdas gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Elektros prailginimo lizdas. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.