Svirties jungiklis

Svirties jungiklio korpusas pagamintas iš nailono PA66. Gnybtai pagaminti iš žalvario, padengti sidabru.

Funkcija: Mini svirties jungiklis yra 2 kontaktų SPST dizaino (vieno poliaus vieno išmetimo), su laidų rinkiniu (lengva IŠJUNGTI). Įvertinimas yra 10A 125VAC, 6A 250VAC ir 20A 12VDC.
Savybės: ant juodo mygtuko pažymėta „O I“. Pakuotėje yra 10 kabelių rinkinių jungikliui prijungti.
Montavimas: miniatiūrinio svirties perjungimo jungiklio tvirtinimo angos dydis yra 0,756 colio (19,2 mm) x 0,5 colio (12,7 mm). Jis pritaikytas pritraukiamo dizaino, lengvai montuojamas.
Naudojimas: T85 svirties jungiklis plačiai naudojamas visų rūšių buitiniams prietaisams, tokiems kaip vandens balionėlis, bėgimo takelis, kavos puodas ir kt.

Esame profesionalūs svirties jungiklių gamintojai ir tikrinsime tiekiamą medžiagą, gamybos procesą ir galutinį produktą, atliekame kiekvieno žingsnio kokybės kontrolę, įskaitant patikrinimus, įskaitant atsparumo įtampą, izoliacijos varžą, laidininką, matmenis, išorinę išvaizdą ir kt. Tuo tarpu atsitiktinė atranka atliekama imami tikrinti, pavyzdžiui, gaminių egzotermą, aplinkos apsaugą ir elektros tarnavimo laiką. Visos susijusios žaliavos yra tikrinamos pagal ROHS detektyvą.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Svirties jungiklis ir yra vienas iš Svirties jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Svirties jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.