Išmanusis jungiklis

Išmanusis jungiklis turi „Wi-Fi“ nuotolinio valdymo funkciją. Išmaniajame telefone galite naudoti programą „Smart Life“ (APP Store arba Google Play), kad valdytumėte sieninį jungiklį belaidžiu būdu per Wi-Fi arba 4G tinklą. Išmanusis sieninio apšvietimo jungiklis nereikalingas.
[Ultimate Beauty] „J invoo WiFi Smart touch“ sieninio apšvietimo jungiklis,Išradingas dizainas užtikrina aukštą tekstūros grožį. Grūdinto stiklo paviršius Apsaugo nuo peilių ar kietų, drėgmei atsparių daiktų įbrėžimų, kad būtų galima naudoti drėgnoje aplinkoje.
[Valdymas balsu] Kai turėsite šį jungiklį, galite prijungti jį prie „Amazon Alexa“ („Amazon Echo/dot/tap“) arba „Google Assistant“, kad valdytumėte balsu. Bendrinimas su šeima: galite bendrinti įrenginį su šeima. Kiekvienas asmuo gali valdyti kiekvieno žibinto jungiklį atskirai. Juo paprasta naudotis ir šeimos nariai gali patirti išmanaus gyvenimo džiaugsmą

Išmanusis jungiklis turi laiko nustatymo funkciją. Visiškai valdykite savo namų ar biuro apšvietimą dėl grafiko laikmačio, kuris leis suplanuoti tikslų laiką, kada automatiškai įjungti/išjungti apšvietimą ir prietaisus. Šis išmanusis šviesos jungiklis turi keletą valdymo vietų, kuriomis dalijasi skirtingi šeimos nariai.

Saugumas Reikalingas neutralus laidas. Pakeiskite kelis jungiklius tik 1 padėtyje esančioje sieninėje dėžutėje. Jūsų saugumui palaikoma perkrova ir perkaitimas. Mėgaukitės vienerių metų pirkėjo garantija ir mūsų draugiškos klientų aptarnavimo komandos pagalba visą gyvenimą. Jei turite problemų dėl išmaniųjų jungiklių įrengimo ir prijungimo prie išmaniųjų jungiklių, susisiekite su mumis.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Išmanusis jungiklis ir yra vienas iš Išmanusis jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Išmanusis jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.