Wifi Smart Switch

ES / JK standartinis jutiklinis „Wi-Fi“ išmanusis jungiklis Užtikrina geriausią jūsų užuolaidos / užuolaidos veikimą. Skirta naudoti su iki 600 vatų. Pritaikykite 4MM grūdintą stiklą jutikliniam skydeliui, nuotolinio valdymo pultą išmaniajame telefone per 3G/4G/WiFi išmanųjį jungiklį Privalumas: tiesioginis WiFi ryšys su internetu, nereikia šliuzo.

Pritaikykite 3 mm grūdintą stiklą, skirtą jutikliniam valdymui. Nuotolinis valdymas programoje „Smart life“ per 3G/4G/WiFi Veikia su „Amazon Alexa“ / „Google Home“ / IFTTT. Atidarymo ir uždarymo laikmačio funkcija. Scenos funkcija automatizavimo valdymui Realaus laiko būsena rodoma App Share funkcija su šeimos nariais.

Naudojamas grūdinto stiklo jutiklinis skydelis ir ugniai atsparus PC substratas; Nekenksmingas aplinkai ir taupantis energiją; „Wi-Fi Smart Switch“ atrodo elegantiškai ir lengvai montuojamas; Galima laisvai dirbti su lipduku siųstuvu, belaidžiu nuotolinio valdymo pultu, google home, alexa ir tuya programėle. Visiškai ir sklandžiai pakeiskite tradicinį sieninį jungiklį. Tinka namams, biurui, viešbučiui, ligoninei ir pan.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Wifi Smart Switch ir yra vienas iš Wifi Smart Switch gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Wifi Smart Switch. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.