Išmanusis grandinės pertraukiklis

išmanieji grandinės pertraukikliai stato elektros terminalo paskirstymo įrenginį, kurį sukūrė ZHECHI Electric Co.,ltd. išmaniai saugaus energijos suvartojimo ir energijos suvartojimo valdymo sistemai. Gaminys yra išmanusis daiktų interneto grandinės pertraukiklis, kuris naudoja elektroninę technologiją normaliam tradicinio grandinės pertraukiklio veikimui valdyti. Jis turi nuotolinį atidarymo ir uždarymo valdymą, vietinio režimo pasirinkimą, laiko atidarymo ir uždarymo nustatymus ir kt.

Išmaniojo grandinės pertraukiklio funkcija: nuotolinio valdymo pultas bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Naudojant eWelink APP); Valdymas balsu naudojant „Amazon Alexa“ ir „Google home“ naudojant „eWelink APP“); Apsauga nuo perkrovos ir trumpojo jungimo, apsauga nuo viršįtampių ir per mažos įtampos; Laiku įjungimas/išjungimas, Laiko uždelsimo įjungimas/išjungimas.

Esame profesionalių išmaniųjų grandinės pertraukiklių, palaikančių „WiFi“ išmaniųjų namų įtaisų, tokių kaip „WiFi Smart Socket“, „WiFi“ lemputės, „WiFi maitinimo juosta, WiFi maitinimo pertraukiklis, WiFi LED juostos valdiklis, WiFi jutikliniai jungikliai ir kt.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Išmanusis grandinės pertraukiklis ir yra vienas iš Išmanusis grandinės pertraukiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Išmanusis grandinės pertraukiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.