Išmanusis šviesos jungiklis

WIFI belaidis išmanusis šviesos jungiklis gali pasiekti vietinį 2.4G maršruto parinktuvą, kad būtų sukurtas tinklas, nereikalaujant centrinio valdymo pagrindinio kompiuterio ir kitos išorinės įrangos. Naudojant mobiliąją programėlę, WiFi valdymas leidžia vartotojams nuotoliniu būdu įjungti/išjungti šviesos diodus bet kada ir bet kur.

Išmanusis šviesos jungiklis Tinka Alexa ir Google Home valdymui balsu, SIRI balso valdymui. Naudojant Alexa Voice sieniniam jungikliui valdyti, skydelio lemputė rodys įjungimo / išjungimo būseną, kai pasikeičia garsas. Išlaisvinkite rankas ir mėgaukitės technologijų patogumu.

Jutikliniai klavišai Itin jautrūs jutikliniai klavišai, atsparūs vandeniui ir smūgiams. Nuotolinio sieninio jungiklio LED foninis apšvietimas leidžia vartotojui lengvai rasti ir įjungti šviesą naktį. Apatinė dėžutė yra ABS V0 ugniai atspari medžiaga, jutiklinis skydelis yra grūdintas stiklas, 3 mm storio ir aukščiausios kokybės.

Išmanusis šviesos jungiklis su uždelsimo funkcija Palaiko atidarymo/uždarymo laiką nurodytu laiku, uždelsimo laiką. Vartotojas gali nustatyti rankinio išjungimo delsos funkciją, kad galėtumėte lengvai išjungti šviesą. Scena / Išmanioji scena: galite nustatyti, kad scena arba išmanioji scena automatiškai suaktyvintų / išjungtų įrenginį. Bendrinimo valdymas Raktas, naudojamas bendruose namuose, paskyra gali būti bendrinama su daugeliu žmonių, o administratoriai gali priskirti leidimus. Galite leisti savo šeimos nariams patirti išmanaus valdymo išmaniaisiais šviesos jungikliais džiaugsmą.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Išmanusis šviesos jungiklis ir yra vienas iš Išmanusis šviesos jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Išmanusis šviesos jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.