Nešiojama fotovoltinė saulės sistema

Nešiojamoji fotovoltinė saulės sistema yra labai stabilus ir patikimas maitinimo šaltinis, sukurtas ZHECHI, ​​kad atitiktų aukštus elektros tinklų ir tinklo sistemų patikimumo reikalavimus. Aukšta kokybė leidžia užtikrinti saugią, patikimą ir bendrą apsaugą apkrovoms, pvz., vartotojų duomenų centrams, pramoniniams. valdymo įranga Tiksli medicininės sistemos įranga ir buitiniai prietaisai Jis pasižymi puikiomis apsaugos funkcijomis ir dideliu patikimumu dėl visiško skaitmeninio vektorinio valdymo technologijos, pagrįstos DSP, MCU ir DDC apdorojimu realiuoju laiku Tiek grynos sinusinės bangos išvesties režimu, tiek inversijos režimu, jis gali išvesti grynos sinusinės bangos maitinimo šaltinį su mažais iškraipymais, taip suteikdamas geriausią maitinimo garantiją vartotojų pakrovimo įrangai.

Nešiojamos fotovoltinės saulės sistemos privalumai
Energija be saulės: Saulės namų generatorius naudoja saulės baterijas, kad saulės energija būtų paversta elektros energija, skirta naudoti namuose. Tai yra efektyviausias ir aplinkai nekenksmingas naujas energijos šaltinis.
„Viskas viename“ dizainas: ypač kuriame valdiklį, akumuliatorių, keitiklį generatoriaus viduje, kad būtų lengviau ir saugiau naudoti elektrą, saulės kolektoriams tereikia prijungti išorinį prievadą ir jie gali veikti.
Lengvas atnaujinimas: jei norite pridėti daugiau prietaisų, pridėkite daugiau nešiojamosios fotovoltinės saulės sistemos plokščių ir baterijų. Kaip elgtis? Prijunkite prievadą dešinėje pusėje, taip paprasta.

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Nešiojama fotovoltinė saulės sistema ir yra vienas iš Nešiojama fotovoltinė saulės sistema gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Nešiojama fotovoltinė saulės sistema. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.