Žemos įtampos grandinės pertraukiklis

DC miniatiūrinis žemos įtampos grandinės pertraukiklis, taikomas vardinei srovei 63A/125A arba mažesnei, nuolatinės srovės vardinė įtampa yra 250V 1/2/3/4 poliaus. Jis daugiausia naudojamas apsaugai nuo perkrovos ir trumpojo jungimo nuolatinės srovės paskirstymo sistemose ir elektros įrangoje. Jis gali būti plačiai naudojamas elektros, pašto, eismo, kasybos įmonėse ir įvairiose srityse. Dabartinėje Kinijoje mūsų gaminių vardinė įtampa yra didžiausia, palyginti su tais pačiais gaminiais. Produktai pagal IEC60898, GB10963 standartą.

Žemos įtampos grandinės pertraukiklio savybės:
1. Termoplastinis apvalkalas, pilnas įvadas, atsparus smūgiams, perdirbamas, savaime gesantis.
2. Super sauga: klasikinis U tunelio terminalas, užtikrinantis, kad linijos jungtis būtų tvirta ir patikima.
3. Originalus oro srautas gali veiksmingai sumažinti temperatūrą tarp gretimų grandinės pertraukiklių.
4. Saugi rankena, klasikinio originalaus dizaino, ergonomiška.

ZHECHI sukūrė profesionalią techninę komandą daugiau nei dešimt metų. Dabartinę komandą sudaro daugiau nei 100 žmonių, kurie dalyvavo moksliniuose tyrimuose ir plėtroje, įgijo 20 naudingųjų modelių patentų sertifikatų Žemos įtampos grandinės pertraukikliui ir 8 išradimų patentų sertifikatus. ZHECHI techninė komanda dalyvavo kuriant standartus, 1 nacionalinę ir 2 pramonės šakas. Jis pasiekė visą žemos įtampos grandinės pertraukiklių asortimentą. labai išsivystė, taip pat ir liekamosios srovės grandinės pertraukikliai.

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Žemos įtampos grandinės pertraukiklis ir yra vienas iš Žemos įtampos grandinės pertraukiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Žemos įtampos grandinės pertraukiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.