Išmanusis lizdas

Wi-Fi išmanusis sieninis lizdas jungiasi prie interneto per WiFi tinklą ir valdo buitinės technikos galią, išmanusis telefonas ar kitas įrenginys gali valdyti lizdą ir sekti sieninio lizdo būseną bet kurioje vietoje, kur yra tinklas, vienas įrenginys gali palaikyti daugiau nei vienas WiFi sieninio lizdo valdiklis. „WiFi“ sieninis lizdas, naudojant „Smart Link“ tinklo technologiją, galite lengvai pasiekti nustatymus, be to, jame yra laiko nustatymo funkcija, kurią galite pasidaryti savo mėgstamoje vietoje, ir maitinimo indikatorių, kad galėtumėte sekti energiją, leis smagiai leisti laiką vietiniu arba nuotoliniu būdu valdydami buitinę techniką, mėgaukitės su juo. .

Išmanusis lizdas su laikmačio funkcija. Visiškai valdykite savo namų ir biuro apšvietimą. Programos laikmačio funkcija įgalina 7 dienų programuojamus grafikus, kurie leis jums suplanuoti tikslų laiką, kada automatiškai įjungti arba išjungti apšvietimą / ventiliatorių. Automatinio įjungimo / išjungimo funkcijos suteikia jūsų 1min/5min/30min/1val ir tt atgalinio skaičiavimo parinkčių pasirinkimas.

Moes išmanusis sieninis lizdas gali turėti kelias valdymo vietas, kuriomis dalijasi skirtingi šeimos nariai. Vienas mobilusis telefonas taip pat gali valdyti daug išmaniųjų lizdų. Išmanusis kištukinis lizdas Pridėkite daugiau funkcijų su IFTTT: jei tai yra nemokama žiniatinklio paslauga, leidžianti atlikti nuostabius darbus su šviesos jungikliu, įjungti lempas, ventiliatorius ar kitą elektroniką prieš grįžtant namo arba išjungiant, kai išvykstate. .
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Išmanusis lizdas ir yra vienas iš Išmanusis lizdas gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Išmanusis lizdas. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.