Smart Lock

Tai naujausia LILIWISE išmaniosios spynos valdymo sistemos durų spyna 2020 m. Ji turi supaprastintą išvaizdą ir patogią WiFi programėlių valdymo sistemą. Laikykite už rankenos ir paspauskite piršto atspaudą, kad atrakintumėte vienu veiksmu. Tai suteiks nuostabios išmanaus gyvenimo patirties. Ši išmanioji spyna taip pat gali būti naudojama medinėms ir apsauginėms durims, ji tinka visų tipų įvorėms.

Jame yra patogi valdymo sistema ir 6 atrakinimo būdai: atrakinimas pirštu, BLE APP atrakinimas, nuotolinis WiFi atrakinimas, slaptažodžio / PIN kodo atrakinimas, kortelės atrakinimas ir mechaninių raktų atrakinimas. Jis patenkins visus jūsų poreikius, susijusius su išmaniuoju užraktu. Naudodami pažangų APP valdymą, naudodami „Wi-Fi“ arba BLE, galėsite prijungti išmanųjį užraktą prie išmaniojo telefono, o išmanųjį durų užraktą galėsite valdyti bet kur ir bet kada.
 
atrakinimo būdai: WiFi APP prieiga (neprivaloma), BLE APP prieiga, atrakinimas pirštu atspaudu, PIN kodas, kortelė, mechaninio rakto atrakinimas; Patogi APP valdymo sistema, galite valdyti savo išmanųjį užraktą bet kada ir bet kur; Vienu telefonu galite valdyti daugybę išmaniųjų spynų; Paprasti durų rankenos nustatymai, tinkami įvairiems scenarijams; Kelių lygių administratoriaus nustatymai, padedantys geriau valdyti išmaniuosius pastatus; Užklausos atrakinimo įrašai bet kada ir bet kur, pirmą kartą sužinoję savo namų saugumą; Kompaktiškas dydis tinka visoms medinėms ir metalinėms durims; FPC pirštų atspaudų skaitytuvas suteikia jums geriausią saugumo patirtį; Avarinis maitinimas dingus maitinimui;

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Smart Lock ir yra vienas iš Smart Lock gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Smart Lock. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.