Nuolatinės srovės viršįtampio apsauginis įtaisas

PV viršįtampių apsauginis įtaisas 40KA DC 1000V SPD, tinkamas naujai vėjo energijos generavimo sistemai, jo darbinė įtampa apima 500V, 800V ir 1000V. Jis sumontuotas pagrindinėje maitinimo sistemoje nuolatinės srovės grandinėje, siekiant apsaugoti nuo netiesioginės apšvietimo srovės, tiesioginio apšvietimo srovė ar kita momentinė viršįtampa.

Apsauginis nuolatinės srovės viršįtampio įtaisas daugiausia naudojamas šviesos voltų elektros paskirstymo sistemai, apsaugai nuo žaibo viršįtampių ar kitokio pereinamojo viršįtampio. Produktai, sukurti aukštos įtampos nuolatinės srovės maitinimo šaltinio apsaugos nuo perkaitimo nuo viršįtampių funkcijai, gali užtikrinti C laipsnio apsaugą nuo fotovoltinės (PV) maitinimo sistemos pereinamojo laikotarpio. naudojant 35 mm DIN bėgelio instaliaciją, modulis gali keistis savarankiškai, lengvai montuojamas ir prižiūrimas, su nuotolinio ryšio signalizacijos sąsaja (sausas kontaktas), apsauga nuo viršįtampių nuotoliniam stebėjimui palengvinti.

PV nuolatinės srovės viršįtampio apsaugos įrenginio SPD savybės:
a. Modulio dizainas, patogus montavimas, lengvas elektrinis aptarnavimas.
b. Integruota virš srovės ir perkaitimo, temperatūros valdymo atviros grandinės technologija.
c. Priimkite nepriklausomas žvalgybos nuosavybės teises ir didelio našumo jautrumo atsparumo plokštes.
d. Maža šliaužimo srovė, greitas atsako laikas, likutinė žema įtampa.
e. Su nuotoliniu ryšiu galima realizuoti nuotolinį valdymą.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Nuolatinės srovės viršįtampio apsauginis įtaisas ir yra vienas iš Nuolatinės srovės viršįtampio apsauginis įtaisas gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Nuolatinės srovės viršįtampio apsauginis įtaisas. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.