Sieninis jungiklis

„Ne tik A Light“ sieninis jungiklis: apšviestas sieninis šviesos jungiklis yra standartiniai svirties šviesos jungikliai, užtenka atsuktuvo, kad lengvai pakeistumėte bet kokius standartinius jungiklius; Integruotas paslėptas LED naktinis žibintas apsaugo vaikus nuo elektros smūgio; Paslėpta kreipiamoji lemputė apšviečia minkštą, akinantį apšvietimą siena ant grindų, kuris yra pakankamai ryškus, kad apšviestų taką, kur einate savo namuose, ir neleis jums sustingti kojų pirštų ar nukristi vidurnaktį.

Plačiai taikomas: tik reikiamas šviesos kiekis iš šviesos diodų eilės apatiniame sieninio jungiklio krašte (ne itin ryškus kaip naktinė lemputė), kuris netrukdo miegoti; nereikia įjungti lubų šviesos ir vidury nakties skaudėti akis; taip pat padeda nustatyti šviesos jungiklius naktį; nereikia krapštyti šviesos jungiklio; Galite naudoti LED naktinės šviesos sieninį jungiklį lauko apšvietimui ir patikrinti šviesos diodą naktį, kad įsitikintumėte, jog išjungėte išorinę šviesą.

Energiją taupantis: ant paties svirties sieninio jungiklio yra mažas taškelis, už kurio yra sutemų ir aušros jutiklis, o tai reiškia, kad šviesos diodo ryškumas skiriasi priklausomai nuo to, kiek šviesa patalpoje. įsijungia, kai temsta ir apkrova yra "OFF", išsijungia kaip pašviesėja; LED naktiniai žibintai yra ypač efektyvūs, jų eksploatavimas kainuoja mažiau nei 10 centų per metus, todėl sutaupote pinigų už elektros sąskaitą. tarnauja apie 25 kartus ilgiau nei kaitrinė.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Sieninis jungiklis ir yra vienas iš Sieninis jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Sieninis jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.