Saulės fotovoltinis valymo šepetys

Saulės fotovoltinių valymo šepečių įranga C serijos gaminiai, yra pagal specialią fotovoltinės elektrinės aplinką. Daugiafunkcinės valymo įrangos projektavimas ir gamyba. Tinka dykumoms, nederlingoms kalvoms, fotovoltinėms elektrinėms. Paukščių išmatoms ir skydų stotims valyti. piktžolių augalas. Komponentų bevandenis valymas ir vandens valymas. Produktą lengva prižiūrėti, lengva nešiotis su mažomis sąnaudomis. Kiekvienas žmogus per dieną gali išvalyti nuo 0,5 iki 0,8 MW fotovoltinių modulių.

Saulės fotovoltinis valymo šepetėlis Elektrinis vandeniu maitinamas šepetys, specialiai sukurtas saulės kolektorių plokštes valyti, taip pat tinka valyti dideliame aukštyje esančias išorines sienas, reklaminius skydus ir stiklinį stogą ir kt. Rankena yra teleskopinė, viduje yra elektros laidas ir vandens vamzdis. Mes siūlome trijų tipų: 3,5 metro (1,5-3,5 m), 5,5 metro (1,7-5,5 m), 7,5 metro (2,1-7,5 m). Vandenį taupantis dizainas, maksimalus srautas yra 180 litrų per valandą. Lengvas, rankenos svoris apie 2kg.

ZHECHI yra ISO9001: 2008 ekspertas, gaminantis TUV, CE, SONCAP ir CCC saulės energijos gaminius daugiau nei 60 šalių 10 metų, įskaitant saulės energijos inverterius, saulės valymo robotus, saulės gatvių šviestuvus ir kt.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Saulės fotovoltinis valymo šepetys ir yra vienas iš Saulės fotovoltinis valymo šepetys gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Saulės fotovoltinis valymo šepetys. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.