Pedalų jungiklis

Momentinis kojos pedalo jungiklis LENGVAS NAUDOTI. Patogiai valdykite savo įrankius be rankų ir lengvai sustabdykite įrankį bakstelėdami koją. Patikimas elektrinis pedalo jungiklis su ryškios spalvos pėdos apsauga įspės apie galimą incidentą.

Kontaktų įvertinimas: 0 ~ 380 V, 0 ~ 15 A; 3 gnybtai: bendras, normaliai atidarytas, normaliai uždarytas (SPDT: vieno poliaus dvigubo metimo). Kietas 5 pėdų laidas ir standartinis amerikietiškas kištukas. Pagaminta iš storo aliuminio lydinio ir tvirtos spyruoklės, patvari ir pakankamai tvirta dirbant; Pramoninis kojinis jungiklis su griliu plastikiniu paviršiumi ir turi apsauginę apsaugą, atsparumą aukštai ir žemai temperatūrai, cheminį atsparumą. Kojos pedalo jungiklis su neslystančia tekstūra ant pedalo, koja neslysta dirbant, pėdos apsauga taip pat saugo pėdą nuo slydimo.

Didelio stiprumo, patikimas ir saugus universalus pedalo jungiklis. Metalo serijos apvalkalas, pavyzdžiui, inžinerinis plastikas, plieno plokštė, aliuminio lydinys ir tt Plastikinis serijos apvalkalas, gali būti OEM / ODM kojinis jungiklis. Plačiai naudojamas pramoninės automatikos įrangai, transportui, presavimui, medicininiam gydymui, bandymams ir kt.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Pedalų jungiklis ir yra vienas iš Pedalų jungiklis gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Pedalų jungiklis. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.