Saulės fotovoltinė sistema

Didmeninė gamykla 1kw 3kw 5kw 8kw 10kw 15kw 20kw saulės fotovoltinė sistema kainuoja 10 metų gamyklos gamybos patirtis su TUV, CE, ISO, CQC, SGS sertifikatais, 18000 rinkinių per metus, ilga eksploatavimo trukmė, daugiau nei gamybos pajėgumas2, 5 mažos priežiūros sąnaudos, ilgas eksploatavimas su pakrovimu. 3 metų garantija su inverteriu ir baterija. 25 metų garantija saulės kolektoriams ir kitiems fotovoltiniams priedams. 24 valandų aptarnavimas po pardavimo, kai kuriose šalių dalyse yra biuro ir aptarnavimo inžinierius.

Saulės fotovoltinė sistema susideda iš fotovoltinių modulių (įskaitant laikiklius), fotovoltinių kombinatorių, saulės valdiklių ir baterijų (įskaitant akumuliatorių spinteles). Jei apkrova yra kintamosios srovės įranga (220 V arba 110 V), turite sukonfigūruoti keitiklį.

Fotovoltiniai moduliai yra svarbi saulės energijos gamybos sistemų dalis ir didelės vertės saulės energijos gamybos sistemų dalis. Jos vaidmuo yra paversti saulės spinduliuojamą energiją į elektros energiją arba siųsti ją į akumuliatorių saugojimui arba valdyti apkrovą.
Saulės fotovoltinės sistemos kombainerio dėžė naudojama PV modulio ir keitiklio/valdiklio jungtims sumažinti ir yra patogi priežiūrai. Jis turi puikias funkcijas, tokias kaip apsauga nuo priešpriešinių atakų, apsauga nuo viršsrovių ir apsauga nuo žaibo, kad pagerintų gaminį. Saugumas ir patikimumas

.
„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Saulės fotovoltinė sistema ir yra vienas iš Saulės fotovoltinė sistema gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Saulės fotovoltinė sistema. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.