Išmanieji namai

Išmaniųjų namų automatizavimas yra „daiktų internetas“. Tai tiesiog reiškia, kaip visi įrenginiai ar prietaisai yra sujungti į tinklą, kad vartotojai galėtų sklandžiai valdyti savo namų įrangą.

„Sonoff“ yra įperkamas „WiFi“ išmanusis jungiklis, suteikiantis vartotojams išmaniųjų namų valdymą. Tai nuotolinio valdymo maitinimo jungiklis, kurį galima prijungti prie įvairių prietaisų. Sonoff WiFi elektros jungiklis perduoda duomenis į debesų platformą per WiFi maršrutizatorių, kuris leidžia vartotojams nuotoliniu būdu valdyti visus prijungtus prietaisus per mobiliąją aplikaciją eWeLink.
 
Sonoff WiFi jungiklio serveris yra Amazon AWS pasaulinis serveris. Sonoff WiFi valdomas jungiklis daro visus buitinius prietaisus išmanius. Kol mobilusis telefonas turi tinklą, išmaniųjų namų vartotojai gali nuotoliniu būdu valdyti prietaisus, išjungdami juos bet kur ir bet kada. Išmanusis namas Kita galima funkcija – nustatyti prietaisų laiko grafikus, kurie gali apimti atgalinį įjungimą/išjungimą, suplanuotą įjungimą/išjungimą ir tokiu būdu gali padėti vartotojams lengviau gyventi.
 
Mobilioji aplikacija eWeLink leidžia vartotojams lengvai valdyti prietaisus. Programos iOS versiją galima atsisiųsti iš App Store, o Android versiją – iš Google Play.

„Zhechi Electric“ specializuojasi gamyboje Išmanieji namai ir yra vienas iš Išmanieji namai gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mūsų įmonė visada sutelkė dėmesį į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei naujoves ir yra įsipareigojusi sukurti praktiškiausią Išmanieji namai. Čia galite įsigyti naujausių parduodamų ir nuolaidų produktų. Mes pateiksime jums citatas ir nemokamą pavyzdį. Mūsų gaminiai pasižymi žema kaina ir aukšta kokybe. Jei nerimaujate, galime suteikti ir 2 metų garantinį aptarnavimą. Sandėlyje, ateik ir nusipirk.