Kodėl renovuojant namus neįrengiau įprasto jungiklio, o pasirinkau išmanųjį balso jungiklį?

- 2021-09-03-

Technologijos tobulėja, visuomenė vystosi, o išmanieji namai tampa vis populiaresni. Daugelis išmaniųjų namų gaminių yra neatsiejami nuo mūsų gyvenimo ir suteikia daug patogumo kasdieniame gyvenime.

Kasdieniame gyvenime jungiklius liečiame kiekvieną dieną. Jungiklių išdėstymas namuose yra pagrįstas ir juo bus daug patogiau naudotis. Jei išdėstymas nėra toks išsamus, ar galite įjungti ar išjungti šviesas, ar įjungti kitus elektros prietaisus, jums tai labai vargins.

Ir kaip šioje išmaniųjų namų eroje galima turėti išmanųjį jungiklį?

Kai mano namai yra renovuojami, namuose turime atsisakyti tradicinių jungiklių, o rinktis išmaniuosius balso jungiklius. Kasdieniame gyvenime tikrai patogu ir skanu!

Taigi, kodėl savo namuose renovuodamas naują namą pasirinkau išmanųjį balso jungiklį, o ne įprastą jungiklį? Kaip pavyzdį paimkite „MixPad“ vedlio jutiklinio ekrano balso jungiklį. Trumpai pristatysiu ir pasidalinsiu jausmais, kuriuos naudojote, ir tikiuosi, kad jis jums suteiks gerą nuorodą!


Pirma, išvaizdos skirtumas:

Tiesą sakant, medžiaga nesiskiria, bet iš išvaizdos tai galima atskirti, skirtumas iš tikrųjų yra gana didelis! Įprasti jungikliai paprastai yra du valdymo klavišai, kurie iš esmės užpildo visą jungiklių skydelio išdėstymą. Galima teigti, kad didžiausias skirtumas tarp šių dviejų yra tai, kad jis turi liečiamą ekraną, kuris yra labai išmanus, turi akį traukiantį vaizdo efektą ir turi labai aukštą išvaizdą. Įprastas jungiklis iš viso neturi ekrano! Namuose įdiegtas „MixPad Wizard“ jutiklinio ekrano balso jungiklis, kuriuo patogu naudotis. Tuo pačiu kiekvieną kartą, kai matau tokį jungimą, jaučiuosi labai laimingas.


Antra, lankstumas skiriasi:

Dauguma jungiklių yra pritvirtinti prie sienos. Jei aukštis įrengtas namuose, juo naudotis daug lengviau. Jei montavimo padėtis namuose yra neprotinga, tai bus labai varginanti naudoti ir bus daug kontroliuojama. Galima sakyti, kad lankstumo visai nėra.

Išmanusis balso jungiklis nebus apribotas vietos, jį galima įdiegti be jokio reikalo ir prijungti naudojant USB sąsają. Jis gali būti dedamas tiesiai ant darbastalio arba dedamas ant lentynos kaip dekoracija, o tai yra geras pasirinkimas.

Su SUB sąsaja jis gali būti naudojamas be įdiegimo, todėl yra lankstesnis nei dauguma jungiklių. Išmanusis valdymo pultas, panašus į mobilųjį telefoną, yra lankstesnis nei infraraudonųjų spindulių valdymas, valdymas balsu yra tikslesnis, technologiškesnis.


Galiausiai funkcionalumas skiriasi

Įprastos jungiklio funkcijos paprastai tik įjungia šviesą. Kai kuriuose gali būti įrengti dviejų ar trijų angų lizdai ir USB įkrovimo prievadai, tačiau kol kas tai yra pagrindinės ir dažniau naudojamos funkcijos!

Išmanųjį balso jungiklį galima valdyti tik rankiniu būdu, jį taip pat galima liesti. Yra operacijų puslapis, skirtas geriau valdyti įrenginį. Pagrindinės funkcijos viduje yra: mažas žadintuvas, laikmatis, amžinasis kalendorius, muzika, išmaniųjų namų gaminiai, kuriuos galima prijungti namų televizoriui valdyti, oro kondicionierius, ventiliatorius, elektrinė užuolaidėlė ir kt. Šių funkcijų negali turėti įprasti jungikliai.

Išmanusis balso jungiklis turi tris fizinius mygtukus, jutiklinį ekraną, du balso mikrofono prievadus ir infraraudonuosius spindulius. Atrodo labai kompaktiškai, bet su pilnomis funkcijomis, lietimui jautriu ekranu + mygtukais, šeima naudos tokį jungiklį, kuris daro mūsų gyvenimą įdomesnį.

Svarbiausia funkcija iš tikrųjų yra valdymas balsu. Kaip pavyzdį paimkite televizoriaus valdymą namuose. Tiesiog pasakykite „Mažasis Ou Butleri, įjunk televizorių“, tada televizoriaus nereikia valdyti nuotoliniu būdu. Net jei televizorius namuose neturi balso funkcijos, jį galima perduoti Išmanusis balso jungiklis realizuoja televizoriaus įjungimo ir išjungimo balsu funkciją, kuri yra tikrai labai galinga. Kiti įjungia kondicionierių, arba valdo namuose esančius ventiliatorius ar lempas, o kondicionierius tas pats.


Mano nuomone, valdymas balsu, ypač šaltu oru ar gulint lovoje, nenori taip varginti. Galite valdyti viso namo apšvietimą namuose naudodami „valdymą balsu“, nereikalaujant rankinių jungiklių, kurie taip vargintų. O lempų namuose keisti nereikia, net ir labiausiai paplitusios lempos gali mėgautis balsu įjungiamo apšvietimo funkcija, kuri įneša didelį patogumą kasdieniame gyvenime ir daro gyvenimą įdomesnį!

Prisijunkite prie mobiliosios programėlės


Naudodami savo šliuzo funkciją, galite bet kada valdyti visą buitinę techniką infraraudonųjų spindulių, WI-FI ir Bluetooth ryšiu. Galite naudoti mobiliojo telefono APP, kad galėtumėte geriau valdyti ir pridėti tam tikros įrangos, įskaitant apsaugą, kuri verta saugesnių namų. Taip pat galite stebėti savo namų situaciją realiuoju laiku lauke. Jį galima valdyti, nustatyti ir pan. per mobiliąją APP.

Fiksuotas diegimo būdas (protingas balso valdymo jungiklis, reikia jį įdiegti, prijungti prie maitinimo šaltinio)

Šis metodas iš tikrųjų yra tas pats montavimo būdas kaip ir tradicinis jungiklis, reikalaujantis nulinio laido įrengimo ir maitinimo laido prijungimo. Jei rekomenduojama montuoti patiems, saugiau montuoti vadovaujant patyrusiam elektrikui. Gali palaikyti trijų krypčių apkrovą. Konkretaus montavimo būdo vadove bus išsamiai pristatyta arba paprašykite profesionalaus elektriko, kad jį sumontuotų, o tai padės išvengti problemų ir yra saugiau. (Kadangi mano naujas namas dar neįrengtas, tai neįrengtas)

Individualizuotas pirmojo ekrano dizainas

Tiesą sakant, funkcija yra tokia pati kaip ir mūsų mobiliojo telefono, bus galima pasirinkti fono paveikslėlius, galite pasirinkti fiksuotą ekrano užsklandą arba keisti kasdien. Dieną ekranas yra ilgo apšvietimo forma, tačiau naktį ekranas automatiškai neužsidega. Jei būstas įrengiamas miegamajame, tai nenukentės, o tai puiku. (Yra ir kitų funkcijų, todėl jų plačiau nepristatysiu)

Apibendrinant galima teigti, kad išmanusis balso jungiklis turi labai galingas funkcijas, daugiausia dviejų formų: viena yra nulinio ugnies laidų diegimas, o kita - įdiegimas per C tipą, kurį galima naudoti prisijungus prie SUB sąsajos (be diegimo). Funkcionalumas daugiausia atsispindi valdyme balsu, per „valdymo balsu“ būdą namuose galite valdyti šviesas, buitinę techniką, užuolaidas ir kt. Tik jungiklis su ekranu gali būti vadinamas tikru išmaniuoju jungikliu. Abu modeliai turi būti įdiegti, kad būtų galingesnės funkcijos ir geresnis našumas.

Taigi toks galingas išmanusis jungiklis, o ir kaina labai pigi, kai mano namas bus renovuotas ateityje, nesirinksiu montuoti tradicinio jungiklio, o rinksiuosi išmanųjį balso jungiklį, kuris yra skoningesnis, neatsilieka nuo laikų tempu ir yra palankesnis gyvenimui. Namuose yra toks protingas balso jungiklis, jis tikrai kvepia! Siūlau visiems, nebūkite kvaili rinkdamiesi tradicinius jungiklius, išmanieji balso jungikliai yra pats teisingiausias pasirinkimas!